Hakkımızda

1998 yılında sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, müşteri hizmetleri konusunda sektörünün içinde farklı bir yapı ile hizmet vermekte ve sigorta danışmanlığı risk analizi ve poliçe önerisi hizmetlerini tüm sigortalılarına sunmaktadır.

Sahip olunan değerleri, doğabilecek tüm risklere karşı teminat altına alan Öztürk Sigorta, gereksinime göre sigorta anlayışı ile sektörüne yeni bir anlayış getirmiştir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak kurmuş olduğu pazarlama teşkilatı ile müşterilerinin sigorta konusundaki tüm ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçlara göre ürünler geliştirmektedir.

Risklerin belirlenmesi ve riskler belirlendikten sonra poliçelerin düzenlenmesi şirketimizi farklı kılan en önemli konuyu oluşturmaktadır. Klasik acente anlayışından farklı olarak müşterilerini sigorta konusunda bilgilendirmek ve sigortalılara doğru poliçeler satmak şirketimizin ana amacını oluşturmaktadır. Sigortacılığın temel amacı olan hasar konusunda süratli hasar ödemesi yapılması Öztürk Sigorta'nın en önemli ilkesini oluşturmaktadır.

Kendini her gün yenileyen Öztürk Sigorta, sigortalısı ile sigorta şirketleri arasındaki iletişimi güçlendirmeyi hedeflemektedir. Öztürk Sigorta sigortalılarına sağladığı teminatların en güvenli olarak değerlendirilmesi ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için sigorta sektörünün mali ve teknik yönden karlı ve güçlü şirketleri ile çalışmaktadır.

Elazığ ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Öztürk Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri deElazığ- Merkez İlçesinde bulunan Öztürk  Sigortaya bekliyoruz.

  0424 237 48 34         info@ozturksigorta.com

"Sigortalının Güven Kapısı"HİZMETLERİMİZ  0(554)893-0751